Najnowsza zabawa na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece programów dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niezarobkowych i administracji samorządowej od przyszłego miesiąca przedstawiamy symulację team building: Komiczne bicie rekordu w szalonym wariancie zabawy w węzełek (Roboczy tytuł symulacji jest na razie roboczy – natomiast oddaje fabułę tego modułu.)
Powyższą symulację stosujemy na warsztatach z rozwoju menedżerskiego, z rozwiazywania konfliktów i na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Typowe jej zastosowanie to Szkolenia dla Coachów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka zabawy: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Bułgaria
Czas prowadzenia kompletnej rozgrywki: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimum 5, maksimum 16.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: buty narciarskie – sztuk dziesięć, klucz nastawny ślimakowy – sztuk siedem, cyrkiel- sztuk dziesięć, trochę brokułu, paczka pąsowych mazaków, urządzenie do hot-dogów

REFERENCJE
Czesław Komar Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „Profitt” , Firma Handlowo – Usługowa Jan Niemiec, Zakład Drogowy – Waldemar Lewandowski, Toyocar J.J. Mikołajczak spółka jawna, LECHMA Lech Piasny, KRISPOL sp. z o.o., P.P.H.U. Ślusarstwo-Kotlarstwo S.C. Walendowscy , Zakład mechaniczny „ROOLEX” P.Olejnik, L. Rose Spółka Jawna, Miasto Leszno, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie, Powiat Jarociński, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki, Fundacja Na Rzecz Ludzi Otyłych „LINIA”, Klub Kolarski Wilanów, Polskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych „Potrzeba”, Stowarzyszenie Artystyczne „Sztuka”, Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy SEMP, Stowarzyszenie Przyjaciół Kundelka , „Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół , Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była też prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Rybołówstwo”

BIBLIOTECZKA:
Szkoleniowcom zainteresowanym tym narzędziem polecamy te pozycje literaturowe:

 • Zanim rzucisz pracę. Jak stworzyć biznes wart wiele milionów-Robert Kiyosaki
 • Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia-Patrick Lencioni
 • Doświadczenie Apple-Carmine Gallo
 • Świadomy inwestor. Odkrywanie ukrytego potencjału spółki-Paweł Zaremba-Śmietański
 • Sun Tzu dla kobiet. 16 sprawdzonych strategii biznesowych-Becky Sheetz-Runkle
 • Outsourcing krok po kroku dla menedżerów-Linda R. Dominguez
 • SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Przeciszów, zamek Kliczków, ulica Nowomiejska 12a
  Cena spotkania: 1100 PLN plus podatek VAT. Oferujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – siedem miesięcznych rat.
  W cenie kursu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Carpaccio z polędwicy wołowej z rukolą i parmezanem. Zupa: bulion z żółtkiem. Drugie danie: grillowany comber jagnięcy serwowany z aromatyczną oliwą czosnkowo-ziołową i kawałkami sera Feta, podany na zapiekance z ziemniaków. Deser: Delikatny mus waniliowy z chrupiącą bezą i malinowym sosem. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .