Najnowsza symulacja na szkolenia menedżerskie – licencja

Informujemy, iż w naszej bibliotece symulacji dla rynku firm określanych jako SME, fundacji niedochodowych i administracji samorządowej od zeszłego roku udostępniliśmy symulację integracyjną: Szkoleniowe mistrzostwa w szalonym wariancie gry w Orienteering (Wstępna nazwa gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale pokazuje istotę ćwiczenia.)
Ninieszą symulację organizujey na treningach z komunikacji, z analizy ryzyka biznesowego i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej zastosowanie to Szkolenia dla Coachów.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia gry: Nowa Zelandia
Czas realizacji: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: zestaw do badmintona – sztuk siedem, szpadel prosty – sztuk trzy, kosze na śmieci- sztuk siedem, trochę śliwek, paczka szafranowych karteczek, ręczna myjka do szyb

REFERENCJE
INSTRA Adam Michalak, KORNIK Firma Stolarska, Produkcja i usługi – Tadeusz Wizła, Cukiernia Jan Kachlicki, „Alkal” S.A., Tartak Zębowo Spółka Jawna Jerzy Nowak Wioletta Nowak, NIKU Sport – Fitness Sp. z o.o., Fabryka Mebli „Piaski” Henryk Kaczorowski, Gmina Brudzew, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, Gmina Malanów, Powiat Rawicki, Stowarzyszenie Teatralne Remus, Fundacja Na Rzecz Renowacji Zabytkowego Kościoła p. w. Wszystkich Świętych w Warszawie , Fundacja Promowania Rozwoju Osobistego i Społecznego „Ursynów”, Parafia Rzymskokatolicka Zwiastowania Pańskiego, Stowarszyszenie Centrum Inicjatyw Międzykulturowych, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej „Ślad”, Stowarzyszenie Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Polklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej, Stowarzyszenie Sąsiedzkie Włochy, Towarzystwo „Nasz Dom”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była również realizowana na studiach podyplomowych „Sztuka teatralna”

LEKTURY:
Instrukturom rozważającym zakup proponujemy poniższe tytuły:

 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Sekrety ekonomii-Tim Harford
 • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
 • Przywództwo w świecie biznesu-Michael R. Williams
 • Serce inteligencja odwaga i szczęście-Antony K. Tyan, Richard J. Harrington
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Siekierczyn, hotel Aristo, ulica Guźca 12
  Koszt gry: 2000 PLN plus podatek VAT. Oferujemy prawo regulowania ratalnie – pięć miesięcznych wpłat.
  W cenie spotkania znajduje się catering. Przystawka: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni. Zupa: Grzybowa polewka kresowa z naleśnikowymi wstążkami. Drugie danie: pieczony filet z łososia, podany w bulionie na cytrynowej trawie, w asyście ziemniaków i świeżego szpinaku. Deser: Deser lodowy z adwokatem. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.